Ukraine People

Дніпро — водій MaxxPro, який тримає фронт

Розповідаємо про водія із Дніпра, який обрав позивний на честь рідного міста. Він служить у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ. У мирному житті працював слюсарем і механіком, а в 2014-му став до лав ЗСУ — захищав як зенітник небо під Луганськом, Старобільськом і Маріуполем. Коли ворог розпочав повномасштабне вторгнення у 2022 році, боєць без вагань повернувся. Сьогодні Дніпро — водій механізованої роти 23 ОМБр, який регулярно везе бійців у бій та доставляє їх із позицій. Були й завдання зі стрільби по піхоті в лісопосадках.

 

Дніпро був поранений двічі: один із ворожих дронів влучив в стійку кабіни, уламки прошили ліву сторону тіла.

 

Його MaxxPro — не просто броньована машина, а другий дім. Нині, в епоху домінування дронів, броньовану машину додатково обварюють захистом.

 

Під обстрілами і під ударами FPV-дронів Дніпро витягує побратимів із найгарячіших точок. «Повільно їдеш, тримаєш кермо, а навколо вибухи. Зціпив зуби і керуєш. Емоції потім — коли вже приїхав і все з тобою гаразд», — говорить воїн.

 

Нині його підрозділ збирає кошти на міні-екскаватор — щоб укріплювати позиції швидше й безпечно. Посилання на Монобанку та номер картки:

 

https://send.monobank.ua/jar/82yyTBgiNZ

 

Картка збору (Монобанк)

4874 1000 2806 4346

 

Боротьба триває! 

Долучайтеся до 23 ОМБр! 

073 002 30 23

 

#23ОМБр #ЗСУ #СухопутніВійська #MaxxPro #Піхота #РазомДоПеремоги #прості_люди_непроста_робота #ТвояУчастьВажлива

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео