Ukraine People

За підтримки Національного Олімпійського Комітету України в Київській області відбулося відкриття Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO 2024

За підтримки Національного Олімпійського Комітету України в Київській області відбулося відкриття Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO 2024
404490 ПЕРЕГЛЯДІВ

За підтримки Національного Олімпійського Комітету України в Київській області відбулося відкриття Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO 2024

27 квітня 2024 року в місті Біла Церква на базі ДЮСШ №1 відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнського турніру з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів. Організатором заходу була Ольга Павленко, президентка Федерації кікбоксингу України WAKO.

На відкритті були присутні поважні гості, серед яких:

Ігор Малинський, голова відділення НОК України в Київській області

Галина Бишенко, керівниця медичної клініки “СТОЛИЦЯ”, яка є медичним партнером Федерації кікбоксингу України WAKO

Дмитро Вернигор, голова ГО “Українська медична місія”

Олеся Бурдик, заступниця голови ГО “Українська медична місія”

Володимир Вовкотруб, Секретар Білоцерківської міської ради 

Сергій Мартинов, Начальник Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради

Катерина Возненко, Заступник Білоцерківського міського голови

Юрій Петрик, Депутат, Начальник Управління освіти та науки Білоцерківської міської ради

Олександр Притула, Президент Всеукраїнської Федерації “СПАС”

Представники БФ “Серце Української надії” та інші почесні гості.

На заході була присутня бригада швидкої допомоги від клініки “СТОЛИЦЯ”, яка забезпечувала необхідну медичну допомогу на випадок будь-яких непередбачених ситуацій. Присутність чергової бригади швидкої допомоги на заході скорочує час прибуття медиків до потерпілого, що є критично важливим для ефективної реакції та надання допомоги. В обов’язки чергових лікарів під час проведення спортивних заходів входить надання невідкладної допомоги учасникам заходу та, при необхідності, госпіталізація потерпілих.

Додатково, на кожному татами були присутні кваліфіковані лікарі від Медичної клініки “СТОЛИЦЯ”, які забезпечували постійний медичний нагляд за учасниками. Це забезпечило високий рівень безпеки та дозволило оперативно реагувати на будь-які зміни стану здоров’я спортсменів. Присутність лікарів безпосередньо на місці змагань є важливою частиною забезпечення найкращих умов для проведення спортивних заходів і підтримки здоров’я учасників.

Диспансеризація є важливою частиною підготовки спортсменів, оскільки вона дозволяє виявити можливі проблеми зі здоров’ям на ранніх стадіях та запобігти їх розвитку. Клініка “СТОЛИЦЯ” використовує сучасне обладнання та методики для забезпечення найкращого медичного обслуговування спортсменів, впроваджує передові практики в оцінці фізичного стану спортсменів, що включає діагностику, лікування та профілактику спортивних травм.

Тісна співпраця між лікарем, тренером та спортсменом є ключовою для досягнення високих результатів. Лікарі клініки “СТОЛИЦЯ” працюють пліч-о-пліч з тренерами, щоб забезпечити індивідуальний підхід до кожного спортсмена, враховуючи їх особливі фізичні потреби та цілі. Взаєморозуміння та спільна робота цих професіоналів сприяє створенню оптимального тренувального плану, який враховує здоров’я та благополуччя спортсменів, а також допомагає уникнути травм та прискорити процес відновлення. 

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO 2024 став не лише ареною для спортивних досягнень, а й платформою для соціалізації та психологічної адаптації бійців, які втратили кінцівки у бойових діях. 

Такі заходи відіграють важливу роль у процесі соціалізації ветеранів, надаючи їм можливість вболівати за спортсменів та відчувати себе активними учасниками спільноти. Вони мають змогу зустрічатися з однодумцями, обмінюватися досвідом та підтримувати один одного, що сприяє їхньому емоційному благополуччю. Крім того, участь у таких подіях допомагає ветеранам знаходити нові захоплення, встановлювати особисті цілі та працювати над їх досягненням, що є ключовим аспектом їхньої реабілітації та повернення до повноцінного життя.

Цей захід підкреслив значення спорту як засобу для відновлення духу та тіла, надаючи можливість ветеранам відчути себе частиною спільноти та продовжувати активне життя. Перевезення ветеранів було можливим завдяки спільним зусиллям медичної клініки “СТОЛИЦЯ”, ГО “Українська медична місія” та БО БФ «Крила Перемоги» (проєкт «АЙБОЛИТЬ»).

Мої відео