Ukraine People

Благодійний забіг "BUCHA RUN 2024"

Благодійний забіг "BUCHA RUN 2024"
383738 ПЕРЕГЛЯДІВ

Благодійний забіг "BUCHA RUN 2024" 

Запрошуємо Вас на благодійний забіг "BUCHA RUN 2024", що відбудеться 15 червня у Бучі.  Виручені кошти будуть спрямовані на придбання безпілотних літальних апаратів для бійців 47-ої окремої механізованої бригади "Магура". 

Організатори: Бучанська міська рада та відділення НОК України у Київській області.

Вартість участі:

• Діти – від 200 грн

• Дорослі – від 500 грн

• Корпоративні команди – від 10 000 грн (корпоративні команди матимуть змогу отримати рекламу та стати партнером заходу) 

Кожен безпілотник допоможе зберегти життя наших захисників на передовій, тому вартість участі – це лише стартова ціна. Чим більше коштів ми зможемо зібрати разом, тим більше безпілотників отримають наші військові і тим швидше ми наблизимо омріяну Перемогу. Донатьте щедро – життя наших героїв безцінні! 

Дистанції: 

• для дорослих 2км, 5км та 10км; 

• для дітей 100м, 500м, 1км. 

Початок реєстрації о 8:00; початок забігу о 10:00.

Організатори подбали про комфортні умови для усіх категорій учасників. Зокрема, буде облаштований спеціальний простір із необхідною інфраструктурою для людей з інвалідністю, аби вони могли долучитися до забігу на рівних. Для учасників з інвалідністю та військовослужбовців участь у забігу є безкоштовною.

Долучайтесь до "BUCHA RUN 2024"! Разом ми допоможемо нашим захисникам, популяризуватимемо здоровий спосіб життя та наблизимо Перемогу України! Бігти заради Перемоги! 

 

 

ПОСИЛАННЯ НА РЕЄСТРАЦІЮ:

https://fitofan.com/bucharun2024

Мої відео