Ukraine People

Чемпіонат України з боксу: з Дніпра до Європи

61834 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом трьох днів кращі українські боксери до 18-ти років змагались у Дніпрі за звання чемпіонів країни. В останній день турніру відбулись 10 фінальних поєдинків, в яких вирішувалась доля відбору боксерів до Європейського форуму.

На чемпіонат з’їхались 200 боксерів, 23 з яких представляли Дніпропетровську область. У фінали пробились три наші спортсмени, але всі свої вирішальні бої вони програли. У ваговій категорії до 52-ох кілограмів зустрівся боксер з Кам’янського — Городнюк Максим та киянин — Алі Дагли. Для обох суперників ця зустріч була принциповою і в третє в історії протистояння переміг Алі. Шлях до фіналу ще одного киянина — Павла був складнішим. Він провів три поєдинки, а у півфіналі міг програти у третьому раунді, бо погано розподілив свої сили й елементарно втомився. Тому на фінальний двобій мав чітку тактику, яка спрацювала і він теж став чемпіоном України. Не дивлячись на вік хлопців, у кожного за плечима вже більше ніж сто поєдинків і зараз вони на шляху до боксу іншого рівня. Варто відзначити, що першість у загальному медальному заліку змагань посіла команда Вінницької області, боксери якої здобули чотири золотих та одну бронзову нагороди. На другому та третьому місцях опинилися команди Київської та Івано-Франківської областей.