21 тисячу свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Полтавщини, Сумщини і Чернігівщини
![21 тисячу свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Полтавщини, Сумщини і Чернігівщини 21 тисячу свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Полтавщини, Сумщини і Чернігівщини](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/26.01.2021/c0f5f66d68ab0e5c7a277a7c0d1c9a13.jpeg&size=1200x800)
Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.
Так, на Полтавщині з понад 8,5 тисяч виданих свідоцтв про народження, понад 1,2 тисячі – новоспечені батьки отримали під час виписки новонароджених. На Сумщині з 6 тисяч документів малюків, у пологовому будинку було видано близько 3,3 тисячі. А на Чернігівщині загальна кількість зареєстрованих у 2020 році малюків склала майже 6 тисяч, при цьому 2,1 тисячі сімей отримали свідоцтва про народження безпосередньо в закладах охорони здоров’я.
Нагадаємо, що видача свідоцтв про народження в закладах охорони здоров’я – зручний сервіс Міністерства юстиції, створений для комфорту новоспечених батьків. Сучасна послуга відчутно зменшує обсяг клопоту та часу, пов’язаний з народженням малечі.